Jaki jest efekt powiększania ust przy użyciu 6 ml? Użycie takiej ilości tłuszczu sprawi, że usta będą wyglądały na bardziej pulchne. Nie jest to jednak zabieg pozbawiony ryzyka. Może spowodować zasinienie, obrzęk lub rozluźnienie.

Siniaki

Siniaki mogą być niekomfortowym efektem ubocznym po powiększeniu ust, ale są powszechne i zazwyczaj łagodne. Pacjenci powinni natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli odczuwają znaczny ból lub jeśli zasinienie nie zniknęło po czterech do pięciu dniach. W niektórych przypadkach zasinienie może utrzymywać się przez dwa tygodnie.

Jeśli zasinienie jest łagodne, można je ukryć ciemną szminką do ust. Jeśli to możliwe, należy odczekać co najmniej 24 godziny przed nałożeniem makijażu w tym miejscu. Ważne jest również, aby unikać forsownej aktywności, ponieważ spowoduje to wzrost ciśnienia krwi i tętna. Ponadto stosuj okłady z lodu, aby zmniejszyć obrzęk. Po zabiegu postaraj się tak zaplanować swoje aktywności, aby nie musieć opuszczać pracy lub innych ważnych wydarzeń. Dobrze jest również nie pić alkoholu, nie przyjmować żadnych leków rozrzedzających krew oraz unikać spania na twarzy.

Rozluźnienie

Po zastrzykach kosmetycznych zazwyczaj występuje minimalny czas przestoju, ale zobaczenie ostatecznych rezultatów może potrwać kilka tygodni. U niektórych pacjentów mogą wystąpić siniaki, tkliwość i obrzęk. W zależności od strategii zastosowanej do zastrzyków, objawy te powinny trwać nie dłużej niż trzy tygodnie.

Aby uniknąć takich powikłań, kandydaci do zabiegu powiększania ust powinni przedyskutować oczekiwania ze swoim iniektorem przed zabiegiem. Lekarz oceni twarz pacjenta i może zrobić zdjęcia lub nanieść na mapę miejsca wstrzyknięcia na ustach. Obszar zostanie oczyszczony przed wstrzyknięciem, a lekarz może zastosować maść znieczulającą, aby znieczulić skórę przed zabiegiem.

Obrzęk

Obrzęk jest częstym efektem ubocznym powiększania ust. Może pojawić się zaraz po zabiegu lub może trwać kilka tygodni, zanim całkowicie ustąpi. Ważne jest, aby unikać intensywnych ćwiczeń do 48 godzin po zabiegu. Aby zmniejszyć obrzęk, należy zastosować okłady z lodu lub zastosować balsam do ust na obszarze poddanym zabiegowi. Staraj się nie wystawiać tego obszaru na działanie promieniowania UV lub ciężkiej odzieży przez pierwsze dwanaście godzin po zabiegu. Należy również unikać przyjmowania leków rozrzedzających krew oraz picia alkoholu. Ważne jest również, aby unikać spania na twarzy, ponieważ może to spowodować obrzęk.

Chociaż obrzęk po powiększeniu ust przy użyciu 0 5 mm jest normalny, nie jest to przyjemny efekt uboczny. Może być bardziej zauważalny niż obrzęk w innych częściach twarzy, a dla niektórych osób może być zbyt duży. Obrzęk jest również częstym efektem ubocznym różnych operacji, w tym przeszczepów włosów. Występuje, ponieważ organizm próbuje naprawić uszkodzoną skórę, wysyłając płyn i białe krwinki do dotkniętego obszaru.

Krwawienie

Podejście LOVE do powiększania ust obejmuje dwa wypełniacze HA, każdy o unikalnych właściwościach fizycznych. Celem tej metody jest poprawa kształtu, objętości i nawilżenia ust. Wypełniacze HA zostały opracowane specjalnie dla ludzkich ust na podstawie wcześniejszych badań i standardów estetycznych. Celem obecnego badania była ocena bezpieczeństwa i skuteczności podejścia LOVE do powiększania ust.

Zabieg może być wykonany szybko w gabinecie lekarskim. Tłuszcz jest najpierw odsysany, aby przygotować obszar do wstrzyknięcia. Możesz otrzymać miejscowy środek znieczulający, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort. Lekarz może również podać zastrzyk blokujący nerwy, podobny do tych, które otrzymujesz u dentysty. Przed zastrzykiem można również zastosować lód na usta. Pomaga to zmniejszyć obrzęk i zasinienie, które mogą wystąpić.

Długowieczność

Długowieczność powiększania ust przy użyciu wypełniacza HA jest nieznana. Jednak materiał ten jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej do odmładzania i konturowania twarzy. Wśród najczęściej stosowanych wypełniaczy HA zatwierdzonych przez FDA i oznaczonych znakiem CE do powiększania ust stosuje się Volbella i Juvederm.

W porównaniu do stałych implantów, wypełniacze iniekcyjne wymagają okresowego ponownego wstrzykiwania. Z tego powodu niektórzy pacjenci mogą zdecydować się na wypróbowanie najpierw obu technik i określenie, która z nich jest bardziej odpowiednia. Podczas wstępnej konsultacji można omówić wady i zalety każdej z metod.

Wybór lekarza do zabiegu powiększania ust

Najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu zabiegu powiększania ust jest wybór renomowanego lekarza. Wybór wykwalifikowanego lekarza zminimalizuje ryzyko powikłań, takich jak migracja wypełniacza. Przed wyborem praktyka, zrobić swoje badania, aby upewnić się, że są one licencjonowane do wykonywania powiększania ust. Dodatkowo, należy sprawdzić wyniki inspekcji CQC kliniki i przeczytać wszelkie opinie pacjentów.

Podobne tematy